Каталог №1

                                    

 Промислова група Viessmann – один з провідних виробників обладнання для систем теплопостачання у світі. Компанія була заснована в 1917 році. Сьогодні її успішно очолює професор д-р Мартін Віссманн, який представляє вже третє покоління власників підприємства. Річний оборот компанії Viessmann складає 2,1 млрд євро, а кількість співробітників нараховує близько 11 400 осіб. Компанія Viessmann володіє 27 заводами в 11 країнах. Діє розгалужена мережа великих центрів збуту, не тільки в Німеччині, але і в 74 інших країнах. В усьому світі працюють 120 торговельних філій компанії. Таким чином, компанія Viessmann є великим гравцем на світовому ринку опалювальної техніки, причому 55% обороту підприємства припадає на експорт.

   Сімейне підприємство Viessmann бачить свою основну місію у своєчасній доставці тепла своїм клієнтам на економічній та комфортній для них, а також безпечній для навколишнього середовища, основі. Компанія Viessmann має цілий ряд першокласних рішень і розробок, які роблять її технологічним лідером у своїй галузі. Висока якість продукції Viessmann забезпечується завдяки використанню найсучасніших конструкційних принципів у поєднанні з новітніми матеріалами. Також не останню роль відіграє додаткове навчання в академії Viessmann.

Основні напрямки діяльності компанії:

-   Системи опалення;

-   Інноваційні технології;

-   Проектування, монтаж інженерних комунікацій.

   Виробнича програма Viessmann включає в себе широкий діапазон опалювального обладнання потужністю від 1,5 до 116 000 кВт: опалювальні котли підлогового і настінного типу для рідкого і газоподібного палива, що працюють у низькотемпературному та конденсаційному режимах роботи. Цей асортимент розширений опалювальним устаткуванням з використанням поновлюваних джерел енергії, таких як теплові насоси потужністю від 1,5 до 2000 кВт для використання енергії ґрунту, води і повітря, сонячні колектори плоского і вакуумного типу, котли, що працюють на деревному паливі (трісках, стружках, тирсі тощо) потужністю від 4 до 13 000 кВт. Крім цього, компанія Viessmann має повний спектр обладнання для виробництва біогазу, від стадії проектування та розробки проекту до інженерної підготовки та оперативного управління установками.

        

Сучасне котельне обладнання Віссманн користується великим попитом як на підприємствах , так і в умовах заміських будинків , котеджів і квартир. Це опалювальне обладнання преміум- класу , яке в повній мірі відповідає діючим нормам , стандартам з експлуатації та запитам споживача.

   Відмінними перевагами продукції від німецького виробника є: економічність , безумовний рівень комфорту у використанні , виняткова ступінь безпеки для навколишнього середовища. Питанню екологічності фахівці компанії приділяють особливу увагу на всіх стадіях процесу виробництва .

   Технологічні та конструктивні рішення від компанії Віссман характеризуються також високим ступенем автоматизації ( певні моделі здатні функціонувати в автономному режимі навіть у ситуації відключення електрики ) і володіють тривалим терміном експлуатації. Саме тому котли Viessmann давно визнані на світовому рівні як надійний , ефективний і дійсно екологічний вибір для опалення будівель підприємств і будинків!

   Модельний ряд котлів Віссман утворює по- справжньому універсальне рішення , яке легко задовольняє потреби будь-якого покупця. Це підлогові і настінні теплові агрегати , що використовують для роботи всі види енергоносіїв , починаючи від газу , рідкого і твердого палива і закінчуючи сонячної і тепловою енергією навколишнього середовища.