Каталог №1

                                    

    Компанія Стандарт Парк - виробник і постачальник компонентів систем поверхневого дренажу та водовідведення. В асортименті - водовідвідні системи з різних матеріалів, георешітки, газонні та декоративні решітки, системи очищення взуття, ревізійні люки та дренажні труби.  Дренажні системи - один з основних напрямків роботи компанії. Нам під силу вирішити проблеми відведення зайвої вологи з будь-якої території: від окремих об'єктів приватного будівництва до великих громадських і промислових інфраструктурних комплексів, включаючи аеропорти, футбольні поля та автобани.

    12-річна присутність компанії на вітчизняному ринку - найкращий показник довіри задоволених клієнтів. За цей час Стандарт Парк накопичив дорогоцінний досвід, виростив досвічених фахівців і налагодив власне виробництво якісних елементів для обладнання ефективної системи дренажу.  Місія Стандарт Парк - змінити вигляд міст, вулиць і дворів за допомогою грамотно встановлених водовідвідних систем. Кредо компанії - незмінно якісний поверхневий дренаж і лінійний водовідвід за прийнятною ціною.

Ми пропонуємо:

  • широку лінію якісних продуктів європейського рівня, включаючи всі види комплектуючих для обладнання сучасної дренажної системи;
  • вибір матеріалу виконання: пластик, полімербетон або бетон;
  • індивідуальний підбір складових систем водовідведення відповідно передбачуваному класу навантаження при подальшій експлуатації території;
  • сучасні технології виробництва;
  • оптимальні ціни на водовідведення;
  • естетичну привабливість водовідвідної системи;
  • гарантовані строки поставки.

   Комплектація дренажних та водовідвідних систем проводиться відповідно до наданої замовником специфікації. Весь спектр своєї продукції дозволяє не тільки обладнати дренажну або водовідвідну систему, але також без проблем приєднати її до вже готових комунікацій. Асортимент виробів включає також велику кількість декоративних елементів для облаштування території.

   Стандарт Парк першим в країні здобув сертифікат відповідності на системи дренажу і дорожить своєю репутацією, тому з гордістю залишає знак торгової марки Standartpark на своїх виробах.