Каталог №1

                                                

Фірма " САМСОН " заснована в Німеччині , у Франкфурті на Майні в 1907 р. і розпочала свою з історію з розробки сильфонових регуляторів температури прямої дії. Має майже столітній досвід і є одним з лідерів світового виробництва регулюючої арматури для хімічної , нафтохімічної , нафтопереробної , газової , харчової та хіміко- фармацевтичної промисловостей , а також для систем теплозабезпечення.

Фірма випускає широкий спектр технічно досконалою і надійною регулюючої , отсечной та запірно -регулюючої арматури з пневмо- і електроприводами , в основному , це , односідельні прохідні , кутові , мембранні , триходові , паропреобразующіе регулюючі клапани ( що замінюють РОУ ) , швидкодіючі відсікачі з щільним закриттям , регулюючі заслінки й поворотні клапани з сегментним і кульовим затвором , а також регулятори прямої дії температури ( t ) , тиску (P) , перепаду тиску (ДР ) і витрати ( Q).

Клапани призначені практично для всіх видів технологічних середовищ: рідких , газоподібних і пароподібні , нейтральних , агресивних , високоагресивних вибухонебезпечних , середовищ з домішкою абразивних частинок і ін Комплектуються пневмо- і электропневмопозиционерами і електричними позіционерамі , аналоговими датчиками положення , електромагнітними клапанами і кінцевими вимикачами в нормальному і вибухозахищеному виконанні , що виготовляються також фірмою " САМСОН " .