Каталог №1

                             

Каталог №2

 

  ТОВ "ЧелябінскСпецГражданСтрой" - найбільший на Уралі виробник сталевих суцільнозварних кульових кранів випускаються з 2003 р. під торговою маркою LD.

Кульові крани LD призначені для монтажу в трубопроводах, призначених для транспортування нафти і газу, системах тепловодопостачання, технологічних трубопроводах, різних агрегатах.

   Запорукою якості продукції ТОВ " ЧелябінскСпецГражданСтрой " є постійний контроль матеріалу і заготовок на всіх етапах виготовлення кульових кранів LD , а так само обов'язкові випробування кожного кульового крана LD на випробувальних стендах згідно ГОСТ Р 54808-2011 "Арматура трубопровідна запірна . Норми герметичності затворів " .

   Суцільнозварний корпус кульового крана LD не має яких-небудь болтових роз'ємів на корпусі , через які можлива протікання при динамічних навантаженнях трубопроводу. У кульовому крані використовуються не литі елементи , як в більшості типів запірної арматури , а обтиснуті холодної штампуванням заготовки , виготовлені з трубного сортаменту найбільших вітчизняних металургійних заводів.

   При виготовленні деталей використовується ріжучий інструмент з механічним кріпленням пластин одного з провідних виробників - " Iscar " .

   Зварювання заготовок здійснюється в автоматичному режимі в середовищі захисних газів ( 80 % Ar +20 % CO2) , що є одним з провідних технологічних процесів з'єднання різних металів.

Перевага процесу зварювання у газових сумішах на основі аргону проявляється у високих механічних властивостях металу шва , а також величиною проплавленняосновного металу.

В залежності від виконання кульові крани LD можуть бути використані як в помірному , так і в холодному кліматі (У категорії 1 і ХЛ категорії 1 по ГОСТ 15150 - 69).

робочі умови

Робоче середовище: природний газ , нафтопродукти , паливно-мастильні матеріали , рідини і гази без змісту абразивних домішок.

Робочі середовища кранів з нержавіючих марок сталей - по відношенню до яких застосовуються матеріали корозійностійких .

Робочий тиск: до 4,0 МПа.

Температура робочого середовища: від - 60 º С до + 200 º С ( в залежності від кліматичного виконання виробу ) .

Температура навколишнього середовища: від - 60 º С до + 60 º С ( в залежності від кліматичного виконання виробу ) .

випробування

На випробувальних стендах , згідно ГОСТ Р 54808-2011 "Арматура трубопровідна запірна . Норми герметичності затворів " , на герметичність повітрям Рпр 6 кгс/см2 при t + 20 ° C

Для зварювання застосовується зварювальний дріт G3Si1 (аналог вітчизняної СВ- 08Г2С ) виробництва ESAB Group . Зварювальні роботи проводяться атестованими зварювальниками на спеціалізованому зварювальному обладнанні фірм ESAB і Migatronic .

Номенклатура кульових кранів LD включає умовні діаметри , DN від 15 до 500 мм і номінальний тиск PN до 4,0 МПа.

 

 

 

Переваги кульових кранів LD

Кульові крани LD ® - є гідною альтернативою кращим відомим торговим маркам європейських та інших зарубіжних виробників.

- Конструкція кульових кранів LD відповідає конструкції провідних європейських виробників , таких як Broen ( Ballomax , DZT ) , Naval , Vexve .

 

- Наявність на всіх типах кульових кранів LD системи вторинних , дублюючих ущільнень на коксонаполненнних фторопластових ( Ф4ДО20 ) сідлах з фторсілоксанового еластомеру ( компенсатори лінійних температурних змін) , системи додаткової подпружініванієм сідел (на всіх кранах застосовується тарілчаста пружина , яка підтискає сідло до кульової пробці , і є своєрідним компенсатором лінійних температурних розширень кульовий , сідел і корпусу крана) , а також надійного ущільнення по вузлу шток - горловина , забезпечують високу надійність і широку область застосування.

 

- Як ущільнення горловини на кранах LD застосовується два кільця круглого перетину з фторсілоксанового еластомеру , який більш стійкий до впливу агресивних середовищ , ніж EPDM

 

( фторкаучук ), і має температурний діапазон -60 +250 оС.

 

Кульові крани LD мають компенсатори лінійних температурних змін і стабільне зусилля повороту кульової пробки на всьому діапазоні робочих температур

від -60 до +200 оС.

Кожен кульовий кран LD проходить випробування на герметичність затвора і міцність корпусу.

Додатково газові кульові крани LD проходять випробування на герметичність при мінусових температурах і контроль зварних швів методами неруйнівного контролю.

Подібний контроль якості дозволяє давати гарантію виготовлювача протягом 3 років з моменту введення в експлуатацію , в той час як іноземні виробники дають максимум 2 роки.

Всі газові крани LD мають ударно- точкову маркування , що дозволяє визначити параметри крана (діаметр , тиск , номер і т.п. ) протягом усього терміну експлуатації.

Крім того , газові кульові крани LD забарвлені в жовтий колір.

Вся продукція має необхідну дозвільну документацію: сертифікат відповідності , дозволи Ростехнагляду (В Т.Ч. для пари і гарячої води; на застосування на вибухопожежних і хімічно небезпечних об'єктах - для нафтопродуктів та ПММ ), санітарно -епідеміологічний дозвіл. У травні 2010 року пройдені випробування в Галузевому сертифікаційно - випробувальному центрі ВАТ « Гіпроніігаз » м. Саратов. З серпня 2010 року , після успішного проходження випробувань у ВАТ « Гіпроніігаз » , ТОВ « ЧСГС » увійшло в список постачальників ВАТ « Газпромрегіонгаз ».

- Вся продукція LD сертифікована в Росії , що відмітає найменші сумніви . Кожен виріб перевіряється на випробувальному стенді на відповідність нормам ГОСТ 9544-93 . Суцільнозварна технологія, за якою виконується виробництво кульових кранів , дозволяє отримати більш надійну і довговічну запірну арматуру , з якою обслуговування трубопроводів будь-якого типу істотно спрощується. Зауважимо , що суцільнозварна технологія передбачає відсутність болтових з'єднань на корпусі крана. Окремо варто сказати про якість швів - виготовлення кульових кранів проводиться в середовищі захисних газів - вуглекислого 20 % і аргону 80 %. Тому механічні властивості металу, що зварюється вищі. До слова , у зварюванні використовується якісна дріт G3Si1 виробництва компанії ESAB Group . Ця компанія , а також відома на ринку марка Migatronic , поставляють на завод кульових кранів зварювальне обладнання . Зварювальну роботу виконує тільки атестований персонал. Використання у виробництві холодного штампування замість лиття також підвищує якість запірної арматури LD .

 

- Клас «А» герметичності виробів говорить про можливість їх використання на об'єктах підвищеної небезпеки.

 

- Виготовлення кульових кранів компанією « ЧелябінскСпецГражданСтрой » має ще один плюс. Основна частина крана - кульова пробка - має отвір , зроблене фрезою під бурт штока , яке дещо ширше самого бурту . Ця особливість виробів марки LD підвищує їх довговічність. Адже , внаслідок підвищень температури внутрішнього або зовнішнього середовища , метал лінійно розширюється, що при точному співпадінні розмірів бурта і отвори нерідко призводить до проблем у роботі крана.

 

- Суцільнозварний корпус кульового крана LD не має яких-небудь болтових роз'ємів на корпусі , через які можлива протікання при динамічних навантаженнях трубопроводу. У кульовому крані використовуються не литі елементи , як в більшості типів запірної арматури , а обтиснуті холодної штампуванням заготовки , виготовлені з трубного сортаменту найбільших вітчизняних металургійних заводів.

 

- Корпус кульового крана LD складається з центральної зварної сферичної частини (корпус) і циліндричних кінцевих сполук ( патрубки ) . Сферична кована конструкція , яка не має болтових роз'ємів , дозволяє при мінімальній товщині стінки і мінімальній вазі витримувати максимальний робочий тиск і надавати максимальне опір навантаженням .

 

Кожен кульовий кран LD проходить здавальні випробування на випробувальних стендах :

 

На випробувальних стендах з перевантаженням PN в 1,5 рази , згідно ГОСТ 9544-2005 «Арматура трубопровідна запірна . Норми герметичності затворів » : на герметичність повітрям Рпр 6 кгс / см при t + 20 ° C : • DN 15-50 • DN 65 - 300на міцність і щільність водою: • для PN 1,6 МПа - 24 кгс/см2 • для PN 2,5 МПа - 38 кгс/см2 • для PN 4,0 МПа - 60 кгс/см2 На випробувальних стендах з перевантаженням PN в 1,5 рази , згідно ГОСТ 9544-2005 «Арматура трубопровідна запірна .

Норми герметичності затворів » :

на герметичність повітрям Рпр 6 кгс / см при t + 20 ° C :

• DN 15-50

• DN 65-300

на міцність і щільність водою:

• для PN 1,6 МПа - 24 кгс/см2

• для PN 2,5 МПа - 38 кгс/см2

• для PN 4,0 МПа - 60 кгс/см2

 

Відсутня необхідність у техобслуговуванні

 

- Так як кульовий кран LD має тривалий термін служби , міцну суцільнозварну конструкцію і не має сальникових ущільнень , він не вимагає техобслуговування і запасних частин. Таким чином , відпадає необхідність у програмах навчання , спеціальних інструментах і обладнанні для ремонту , зберіганні запасних частин.

 

Строго витримуючи стандарти якості та безпеки на кульові крани , торгова марка LD гарантує відповідність реальних характеристик зазначеним у паспорті показниками.

 Терміни служби і зберігання ДО 10 років (залежно від умов зберігання і експлуатації).

 Висока швидкість перекриття потоку робочого середовища

- Кульовий кран LD відкривається або закривається поворотом рукоятки на 90 ° , а для відкриття або закриття засувки потрібно виконати понад десяти повних обертів маховика.

Мінімальне навантаження на трубопровід

- Невеликі (порівняно із засувками ) вагові параметри кульових кранів LD забезпечують мінімальне навантаження на трубопровід.

простота управління

- При високих тисках і при щільному затягуванні сальника відкриття-закриття засувок дуже ускладнене через малого діаметра маховика , що призводить до застосування додаткових підручних засобів. Для відкриття або закриття потрібно кілька повних обертів маховика. Кульовий кран легко відкривається або закривається поворотом штока на 90 ° град. При цьому є можливість візуально визначати , відкритий або закритий кран. 

Температурна стійкість кульового крана

- Температурний діапазон від - 60С до +200 С;

Оптимальна альтернатива ЗАСУВКИ і КЛАПАНА 

Температурна стійкість кульового крана - до 200 ° С. Клапан ( вентиль ) з гумовим ущільненням допускає лише 70 ° С , а конусний кран - не більше 80 ° С.

Оптимальне співвідношення "ціна-якість "

Будівельна довжина стандартнопроходной фланцевих кульових кранів LD © ДУ 50 , ДУ80 , ДУ100мм - відповідає будівельним длинам засувок 30с41нж аналогічного діаметру

Ціна засувки трохи нижче ціни кульового крана , але витрати на монтаж та обслуговування засувки значно вище аналогічних витрат по кульового крану , що в поєднанні з високою вартістю ремонту засувки дозволяє зробити висновок про більшу економічну ефективність використання кульового крана LD .

- У кульовому крані LD потік робочого середовища можливий в обох напрямках.

- Куля і шток кульових кранів LD виготовлені з нержавіючої сталі (у тому числі у кульових кранів LD з корпусом з вуглецевої сталі).

- При використанні кульових кранів LD практично відсутні втрати тиску в трубопроводі (коефіцієнт гідравлічного опору близький до одиниці ) , що дозволяє заощадити електроенергію в приводах насосних і компресорних агрегатів .

- Єдина , низька , конкурентна цінова політика ГК « LD » та її філій вигідно відрізняє нашу продукцію від інших виробників і оптових операторів ринку запірної арматури.

Знаходження в Хабаровську регіонального складу з наявністю всієї випускається заводом номенклатури дозволяє своєчасно та оперативно забезпечити виконання замовлень в будь-який регіон Далекого Сходу.