Каталог №1

                                              

 

               Grundfos - це світовий лідер з виробництва передового насосного обладнання і законодавець тенденцій в області технологій обробки води. Головний офіс розташований в Бьеррінгбро в Данії , чисельність персоналу приблизно 18 тис. чоловік в декількох країнах. Обсяг виробництва становить  16 млн. насосних агрегатів на рік , основні групи виробів: циркуляційні насоси ( UP) , заглибні насоси ( SP) і відцентрові насоси ( CR) . Частка марки в світовому ринку циркуляційних насосів складає більше 50 %. Крім насосів ,  виробляє насосні електродвигуни та компоненти до них. Компанія  завжди була в перших рядах найбільш прогресивних компаній на ринку швидко розвиваючихся технологій. Ми постійно перебуваємо в пошуку нових методів виробництва, одночасно удосконалюючи основні технологічні матеріали.

 

 

 

Переваги насосів Grundfos

         Продукція компанії Grundfos користується досить високим попитом в усьому світі. Тому той факт , що на сьогоднішній день загальний обсяг виробництва концерну складає близько 16 мільйонів насосів щорічно , не дивує. Це лише переконливо доводить , що насосні станції Grundfos , насоси свердловин Grundfos та інше обладнання компанії відрізняється гідною якістю і викликає у потенційного споживача беззастережна довіра . До слова сказати , якісними показниками компанія Grundfos у всі часи приділяла особливо пильну увагу . Ймовірно , саме з цієї причини насоси Grundfos (неважливо , чи йде мова про дренажні насоси Grundfos або циркуляційні насоси Grundfos) володіють рядом безсумнівних переваг перед продукцією інших виробників.

     Почнемо з того , що саме насоси Grundfos протягом вже не одного десятка років являють собою свого роду еталон не тільки найвищої якості , а й просто неймовірною культури виробництва. В результаті продукція Grundfos знаходить саме найширше застосування , як у Росії , так і за її межами і є одним з максимально надійних і високоефективних способів доставки води. Однаково ідеально насосне обладнання, вироблене знаменитої корпорацією підходить для забезпечення людини пітевой водою , для доставки технічної води , для систем охолодження та опалення будинків і споруд , для зрошення полів ( іригації ) і навіть для здійснення перекачування стічних вод. Всі насоси Grundfos відрізняються високою продуктивністю і тривалим терміном експлуатації У нашій країні ці насоси успішно використовуються не тільки на багатьох промислових підприємствах і в житлових та адміністративних будівлях , а й на таких всім відомих об'єкта , як Храм Христа Спасителя , Великий театр , Ермітаж і т. д.

    Останнім часом корпорація Grundfos сконцентрувала свою діяльність на розробці , виробництві , а так само реалізації електродвигунів , а так само електронне обладнання, необхідне , як для додання насосного обладнання « інтелекту » , так і для зниження енергоспоживання обладнанням , а так само подальшого збільшення продуктивності та технічних характеристик вироблюваного устаткування.  Виробництва Grundfos має виробництва по всьому світу , в тому числі , і в Росії , а тому придбати насоси безпосередньо у виробника , минаючи численних посередників , не представляє собою особливої особливою складності. Довіряючи даної продукції , ви робите правильний вибір, адже іншого варіанту , аналогічного , як за вартістю , так і за якістю , сучасний ринок запропонувати не може. Компанія Grundfos працює у відповідному секторі ринку вже далеко не одне десятиліття , а це означає , що її продукції довіряли , довіряють і , напевно , будуть продовжувати довіряти і в майбутньому.