Каталог №1

                                      

У січні 2005 року в м.Рубіжне , Луганської області ( Україна ) на технічній базі колишнього металлозаготовітельного Рубіжанського заводу було запущено нове сучасне підприємство - Рубіжанський трубний завод , що входить до Групи " Поліпластік ", що поєднує підприємства з виробництва полімерних труб в Росії , Україні , Білорусі ( Веб ресурси Групи Поліпластік ) .

  Основною діяльністю Рубіжанського трубного заводу є виробництво поліетиленових труб для газопроводів , водопроводів і напірної каналізації діаметрами від 20 до 1200 мм і тиском до 16 атм. , А також труб КОРСИС для безнапірної каналізації , реалізацією яких в Україні займається Торговий Дім " Євротрубпласт" .

   Підприємство має виробничі і складські площі близько 40 тис. кв. метрів. У складі основного виробництва переробки поліетилену знаходяться 8 технологічних екструзійних ліній з випуску поліетиленових труб. Основна ставка у виробництві труб зроблена на високоякісну європейську сировину компанії Basell . Враховуючи , загальну виробничу потужність заводу , яка складає близько 30 000 тонн поліетиленових труб на рік , можна з упевненістю сказати , що Рубіжанський трубний завод найбільший виробник ПЕ труб в Україні . Складські запаси компанії Євротрубпласт складають близько 2000 кілометрів або 3500 тонн трубної продукції. На складі завжди в наявності до 2000 тонн сировини , що забезпечує моментальне виконання будь-якого замовлення . Постійно оновлюється склад сполучних деталей - фітінг центр - дозволяє задовольнити потребу клієнта в деталях будь-якого типорозміру. На складі присутні близько 140 тисяч різних сполучних деталей , а також десятки зварювальних апаратів для терморезисторного та стикового зварювання.

   Підприємство також випускає двошарові гофровані ПЕ труби Корсис для безнапірної каналізації і сегментні фітинги для водопостачання. На заводі створено навчальний центр з підготовки зварників полімерних труб. На базі ТД " Євротрубпласт" успішно працює сервісний центр з обслуговування зварювального устаткування.

  На підприємстві існує сувора система контролю якості виробленої продукції. У складі заводу створено лабораторію для проведення випробувань вихідної сировини , виробленої труби та фасонних виробів , які є невід'ємною частиною постачає клієнтові продукції . У лабораторії було встановлено нове висококласне обладнання , а також розроблена і вдосконалена методика проведення випробувань. На сьогоднішній день лабораторія охоплює весь комплекс необхідних випробувань , і по праву вважається найсучаснішою на Україні.

 

Переваги:

Висока зносостійкість ( гарантійний термін служби - 50 років).

Принципове відсутність всіх видів корозії.

Низьке мікробіальне обростання .

Нетоксичність - відсутність впливу на смакові якості і запах води.

Гідродинамічна пропускна здатність поліетиленової труби не погіршується з часом ( практично відсутній механічний заростання труби через низьку шорсткості поверхні).

Висока надійність при механічних перевантаженнях внаслідок таких властивостей, як в'язкість і пружність одночасно.

Хороші теплоізоляційні властивості .

Поліетиленові труби в 2 - 4 рази легше сталевих , що істотно полегшує їх транспортування і монтаж .

Випускаються відрізками до 13 м і бухтами довжиною до 400 м.

Стикова зварювання поліетиленових труб повністю автоматизована , дешева, проста і не вимагає додаткових витратних матеріалів.