Каталог №1

                                                       

       Підприємство DOMEX розпочало свою діяльність у квітні 1992 року. В даний час є одним з передових виробників водопровідної, каналізаційної і газової арматури в країні. Динамічний розвиток компанії DOMEX пов'язано з постійним збільшенням асортименту продукції, впровадженням нових технологій і методів управління . Все це збільшило конкурентоспроможність підприємства , як з точки зору якості, так і ціни . Продукція, що випускається нашою компанією має всі необхідні сертифікати та інші необхідні дозвільні документи.

     Метою фірми є забезпечення потреб клієнтів водопровідно-каналізаційної галузі, тому  крім серійного випуску продукції ми можемо запропонувати індивідуальне виконання замовлень відповідно з особливими потребами клієнтів компанії Domex .

 

 

 

Перевага арматури DOMEX:

"DOMEX " має корпус з ковкого чавуну EN- GLS - 500 , який покритий епоксидним смолистим порошком. Така арматура розрахована на тиск до 1.0 Mpa , 1.6 Mpa і здатна функціонувати в діапазоні -10 ° C - +110 ° C. Її використовують для оснащення і наземних , і підземних системах.

Компанія DOMEX модернізувала свою продукцію, і тепер змінилися і деякі характеристики арматури : її ресурс складає 5000 циклів «відкрити - закрити » протягом десяти років роботи без обслуговування. Потім потрібно буде лише замінити кільцеві ущільнення шпинделя і втулки. Виріб може працювати з середовищами , чия температура становить 120 º C. Виробник називає термін експлуатації 50 років.