Каталог №1        

          

   Каталог №2  

    

          Каталог №3

              

     Компанія БРОЕН представляє продукцію п'яти напрямків : запірна арматура для систем теплопостачання і газорозподілу , балансувальна , регулююча , санітарно-технічна арматура , а також обладнання для лабораторій. BROEN - світовий лідер в галузі виробництва і поставок запірної та регулюючої арматури для систем тепло-водопостачання , газорозподілу , кондиціювання, охолодження та промисловості. Будучи міжнародною компанією, BROEN має у своєму розпорядженні розгалужену мережу представництв і дистриб'юторів по всьому світу.

           Устаткування BROEN використовується в тих секторах , в роботі яких функціональність і простота експлуатації мають першорядне значення. Арматура BROEN надійна і безпечна, характеризується довговічністю , дозволяє економічно витрачати природні ресурси . Ми відповідаємо за якість нашої продукції , і багаторічна присутність на українському ринку - підтвердження цьому .

Ми сподіваємося , що наше обладнання допоможе у вирішенні поставлених перед вами завдань.

 

 

Переваги

     Трубопровідна арматура Broen цінується споживачами багатьох країн світу  за ті якості , які вона незмінно проявляє в процесі експлуатації. Завдяки суворій системі контролю якості , присутньої на кожному підприємства Broen , продукція виходить дуже міцною та надійною , а термін її бездоганної служби обчислюється десятками років або тисячами повних робочих циклів .

     Для виготовлення арматури в компанії застосовуються тільки якісні матеріали, а також контроль якості матеріалів є гарантією того , що ні один виріб не вийде з ладу з причини руйнування якої-небудь деталі .

     Найпопулярнішим виробом компанії Broen є кульові крани.  Лінійка кранів Broen Балломакс відрізняється великою різноманітністю , чи стосується це діаметра , або йдеться про спосіб кріплення до трубопроводу.

     Кульові крани на котли опалення електричні відрізняються простотою конструкції , що є додатковою гарантією довгого терміну служби , адже чим менше деталей входить в конструкцію виробу , тим менше можливість поломки. Також ці крани зовсім не складно встановлювати , а експлуатація їх настільки проста , що практично не вимагає ніяких додаткових дій , крім того , що їх потрібно відкривати і закривати і пару раз на рік проводити профілактичні відкривання і закривання крана для того щоб всі його деталі залишалися в робочому стані. Крім цієї маніпуляції , виріб не вимагає більше ніякого технічного обслуговування.

     Варто додати, що вся арматура Broen повністю відповідає прийнятим в нашій країні стандартам ГОСТу, а отже, чудово підходить до будь-якого трубопроводу.